MathHer.GR

Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία - Παράρτημα Ηρακλείου

Αποτελέσματα διαγωνισμού Αρχιμήδη 2019

36η ΕΘΝΙΚΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2019

Η βράβευση των μαθητών που διακρίθηκαν στην Εθνική Μαθηματική Ολυμπιάδα "Ο Αρχιμήδης" θα γίνει την Κυριακή 24 Φεβρουαρίου 2019, ώρα 11 π.μ. στην Αίθουσα Τελετών, Κτίριο Διοίκησης, Εθνικό Μετσόβιο Πολυτεχνείο (είσοδος Κατεχάκη) και ώρα 11.00 π.μ.

ΜΑΘΗΤΕΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΡΑΒΕΙΟ ΤΑΞΗ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Α Β ΓΥΜ
ΛΙΓΝΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΑΙΔΕΙΑ Α Β ΓΥΜ
ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ Α Γ ΓΥΜ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΔΡΑΜΑΣ Α Β ΓΥΜ
ΠΑΠΑΛΕΞΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ - ΡΑΠΤΟΥ Μ. Β Γ ΓΥΜ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Β Γ ΓΥΜ
ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Β Β ΓΥΜ
ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Β Β ΓΥΜ
ΚΑΚΑΕΣ ΒΑΙΟΣ-ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ Ν. Β Γ ΓΥΜ
ΚΑΓΙΑΜΠΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 14 ΔΗΜ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ Β Β ΓΥΜ
ΜΗΝΑΓΙΑ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ ΕΛΛΗΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ Β Γ ΓΥΜ
ΓΕΩΡΓΕΛΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΑΝΘΗΣ Γ Γ ΓΥΜ
ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Γ Γ ΓΥΜ
ΚΟΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ Γ Γ ΓΥΜ
ΠΑΝΤΑΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ Γ Γ ΓΥΜ
ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΝΗΘΟΥ ΕΥΒΟΙΑΣ Γ Β ΓΥΜ
ΤΖΑΡΤΖΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Γ Γ ΓΥΜ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ Γ Γ ΓΥΜ
ΗΛΙΑΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Γ Β ΓΥΜ
ΛΑΖΑΡΙΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ Γ ΓΥΜ
ΚΟΣΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Γ Γ ΓΥΜ
ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΠΕΙΡ. ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ Γ ΓΥΜ
ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Γ Γ ΓΥΜ
ΜΗΛΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ Γ Β ΓΥΜ
ΜΠΙΡΜΠΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Γ Γ ΓΥΜ
ΤΕΓΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΒΑΡΒΑΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ Γ Β ΓΥΜ
         
ΜΑΘΗΤΕΣ ΛΥΚΕΙΟΥ
ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΡΑΒΕΙΟ ΤΑΞΗ
ΜΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Α΄ Γ ΛΥΚ
ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΚΗΣ ΕΠΙΜΕΝΙΔΗΣ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΟΥΔΑΣ ΧΑΝΙΩΝ Α΄ Γ ΛΥΚ
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕN.ΛYKEIO ΠΑΤΡΩΝ Α΄ Β ΛΥΚ
ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ Α΄ Β ΛΥΚ
ΛΩΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΑΘΗΝΑ Α΄ Γ ΛΥΚ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΜΗΝΑΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ Α΄ Β ΛΥΚ
ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΡΓΟΥ ΗΛΕΙΑΣ Β΄ Β ΛΥΚ
ΝΤΟΚΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ Β΄ Β ΛΥΚ
ΝΤΑΓΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝ Β΄ Β ΛΥΚ
ΤΣΑΤΑΛΜΠΑΣΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Γ ΛΥΚ
ΑΓΓΕΛΙΚΑ ΝΙΚΗΤΑ ΜΑΡΙΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Β΄ Γ ΛΥΚ
ΓΙΑΝΝΙΣΗΣ ΜΑΝΕΣ-ΑΡΓΥΡΗΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥ Β΄ Β ΛΥΚ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Β΄ Α ΛΥΚ
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 10ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ Β΄ Γ ΛΥΚ
ΜΑΣΤΟΡΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Β΄ Β ΛΥΚ
ΠΛΟΙΑΡΙΔΗΣ ΟΡΦΕΑΣ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Β΄ Γ ΛΥΚ
ΒΛΑΧΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΔΩΔΩΝΑΙΑ ΕΚΠ/ΡΙΑ Γ΄ Γ ΛΥΚ
ΚΡΑΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ΄ Β ΛΥΚ
ΚΡΙΘΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΕΛΛΑΔΟΣ Γ΄ Α ΛΥΚ
ΜΗΛΙΩΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΕΝΤΕΛΗΣ Γ΄ Γ ΛΥΚ
ΜΠΟΒΟΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ HOMO EDUCANDUS-ΑΓΩΓΗ Γ΄ Β ΛΥΚ
ΣΟΥΛΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Γ΄ Β ΛΥΚ
ΚΟΛΟΒΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ΄ Β ΛΥΚ
ΜΠΕΛΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 14ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ Γ΄ Γ ΛΥΚ
ΑΒΔΕΛΑ ΔΑΝΑΗ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΕΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ Γ΄ Β ΛΥΚ
ΑΝΑΣΤΑΣΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΡΟΔΟΥ Γ΄ Γ ΛΥΚ
ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 12ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ Γ΄ Α ΛΥΚ
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ΄ Γ ΛΥΚ
ΣΑΒΒΑ ΑΡΤΕΜΙΣ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΕΚΠ/ΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ Ε. Γ΄ Γ ΛΥΚ
ΔΟΡΚΟΦΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ Γ΄ Γ ΛΥΚ
ΒΑΡΒΑΡΙΓΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Γ΄ Β ΛΥΚ
ΚΟΛΛΙΑ ΣΟΦΙΑ 9ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Γ΄ Γ ΛΥΚ
ΛΟΥΚΟΒΙΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 20ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Γ΄ Β ΛΥΚ
ΠΙΠΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ Γ΄ Β ΛΥΚ
ΠΛΑΤΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΝΑΒΡΥΤΩΝ Γ΄ Β ΛΥΚ
ΡΑΣΒΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΟΛΟΥ Γ΄ Α ΛΥΚ
ΤΖΑΧΡΗΣΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΖΩΣΙΜΑΙΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ΄ Γ ΛΥΚ