MathHer.GR

Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία - Παράρτημα Ηρακλείου

Αποτελέσματα του Π.Μ.Δ. «Ο ΘΑΛΗΣ» 2018

Ανακοινώθηκαν από την Ε.Μ.Ε. τα αποτελέσματα του 79ου Πανελληνίου Μαθητικού Διαγωνισμού (Π.Μ.Δ.) στα Μαθηματικά «Ο ΘΑΛΗΣ», που πραγματοποιήθηκε το Σάββατο 10 Νοεμβρίου 2018.

Οι μαθητές από το Ν. Ηρακλείου που διακρίθηκαν, με αλφαβητική σειρά, είναι:

Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

  1. ΑΡΓΥΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, 13ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  2. ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ, 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  3. ΒΙΣΚΑΔΟΥΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΟΥΒΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  4. ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
  5. ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΠΕΛΑΓΙΑ-ΦΩΤΕΙΝΗ, 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  6. ΚΑΓΙΑΜΠΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, 14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  7. ΚΑΛΥΚΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ, 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  8. ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ, 11ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  9. ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  10. ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ, ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  11. ΣΙΝΑΝΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ, 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  12. ΤΑΒΕΡΝΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  13. ΤΟΥΜΠΑΝΙΑΡΗΣ ΜΑΝΟΣ, 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  14. ΦΟΙΝΙΚΑΝΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ, 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  15. ΦΟΥΣΚΗ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ, ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  16. ΧΑΡΑΜΗ ΜΑΡΙΑ, 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  17. ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΦΑΝΗΣ, 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

  1. ΒΕΛΙΔΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΜΑΡΙΑ, ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  2. ΓΕΝΝΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ, 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  3. ΚΑΚΑΒΕΛΑΚΗ ΑΝΘΗ, 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  4. ΚΑΚΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  5. ΚΑΣΚΑΜΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ, ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΖΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  6. ΚΡΗΤΣΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ, ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  7. ΜΕΤΑΞΑ ΣΟΦΙΑ, ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  8. ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΣΠΥΡΟΣ, ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΑΖΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  9. ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  10. ΣΟΥΡΛΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ, 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  11. ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  12. ΦΛΟΥΖΙΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  13. ΧΑΙΡΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, 13ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  14. ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ, ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΧΑΝΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Α ΛΥΚΕΙΟΥ

  1. ΒΙΣΚΑΔΟΥΡΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ, ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΟΥΒΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  2. ΓΙΑΛΙΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  3. ΔΕΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ, 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  4. ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  5. ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΟΙΡΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  6. ΛΑΓΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ, ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΟΙΡΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  7. ΠΑΣΧΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, 4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  8. ΠΑΥΛΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  9. ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ, ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  10. ΤΟΥΒΛΕΛΙΟΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ, ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΑΖΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  11. ΧΑΧΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ, 11ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  12. ΧΟΥΣΤΟΥΛΑΚΗΣ ΡΟΔΑΜΑΝΘΟΣ, ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΟΙΡΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Β ΛΥΚΕΙΟΥ

  1. ΔΑΜΙΑΝΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  2. ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ, ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΟΙΡΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  3. ΖΑΪΜΑΚΗΣ ΟΡΦΕΑΣ, ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  4. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΜΗΝΑΣ, ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  5. ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  7. ΠΛΑΤΑΚΗ ΠΑΥΛΙΝΑ, ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  8. ΡΟΥΣΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΥΓΗ, 11ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  9. ΣΑΜΙΩΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ, ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  10. ΤΑΒΕΡΝΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ, ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Γ ΛΥΚΕΙΟΥ

  1. ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ, 4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  2. ΠΥΛΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά!

ΕΠΟΜΕΝΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 19 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ ΣΤΟ 4ο ΛΥΚΕΙΟ