MathHer.GR

Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία - Παράρτημα Ηρακλείου

Διακριθέντες του 18ου Διαγωνισμού ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ

Συνολικά 249 μαθητές από τα Δημοτικά Σχολεία του Νομού Ηρακλείου, διακρίθηκαν στον 18ο διαγωνισμό Παιχνίδι και Μαθηματικά.

Για να δείτε τους διακριθέντες σε αρχείο μορφής pdf κάντε κλικ εδώ!

 

 

ΣΧΟΛΕΙΟ Επίθετο Όνομα ΤΑΞΗ 
2ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΙΛΗΣ    ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Ε
2ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΑΤΑΛΑΓΑΡΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤ
2ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΟΥΛΟΥΔΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΣΤ
2ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ
2ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΣΤ
2ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΑΡΑΜΙΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤ
4ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΓΟΥΡΟΣ ΤΑΣΟΣ Ε
4ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΛΕΒΕΝΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΤ
4ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΒΡΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΣΤ
5ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΑΛΟΥΔΑΚΗΣ ΜΑΞΙΜΟΣ Ε
5ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΟΥΤΙ ΧΕΝΡΙ   Ε
5ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε
5ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΑΝΑΚΟΥΣΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤ
5ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΑΙΣΕΡΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΣΤ
6ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Ε1
6ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΗΣ ΣΤΕΛΛΙΟΣ Ε2
6ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΚΟΥΛΑΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Ε2
9ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ Ε1
9ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΦΑΝΙΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Ε2
9ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΤ1
9ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΖΗΔΙΑΝΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ ΣΤ2
10ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΟΥΒΑΡΝΤΑΣ ΜΑΡΙΟΣ-ΜΗΝΑΣ Ε2
11ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤ
13ο-42ο  Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ Ε2
14ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΡΑΧΩΒΑΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ Ε1
14ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΟΡΑΣΟΕΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε2
14ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ Ε2
14ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΖΩΖΩΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Δ
14ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΑΤΑΠΟΤΗ ΜΙΧΑΕΛΑ Δ
14ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Παρασκευά  Ίρις ΣΤ1
14ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Μαθιουδάκης  Μιχαήλ ΣΤ2
15ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΙΛΑΜΑΚΗΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε1
15ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΙΡΙΑΚ ΕΝΤΟΥΑΡΤ Ε1
15ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΛΑΨΙΝΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ Ε1
15ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΟΥΚΟΥΜΤΖΗ  ΕΙΡΗΝΗ- ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Ε1
15ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΞΕΖΩΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Ε2
15ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΡΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε2
15ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΜΕΩΝ ΣΤ1
15ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΟΥΛΤΑΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ - ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤ2
17ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΠΑΛΑΦΑ ΑΡΓΥΡΩ E1
17ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΠΕΛΑΔΑΚΗΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ε1
17ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤΙΒΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε1
17ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΙΓΑΝΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ E2
17ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε2
17ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΦΩΤΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε2
17ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΗΦΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤ1
17ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΨΑΡΟΛΟΓΑΚΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΣΤ2
19ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΠΟΥΝΤΡΟΝΙΚΟΛΑ ΜΙΧΑΗΛΙΑ Ε2
19ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ-ΜΑΡΙΝΟΣ Ε2
19ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΑΜΑΡΙΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Ε2
19ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Ε1
19ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε1
19ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε1
19ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤΡΑΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Ε1
19ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΣΤ2
19ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΟΥΒΑΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΣΤ1
20ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΟΥΤΕΝΤΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Ε1
20ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ε1
20ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΑΜΑΡΙΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε2
20ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ XATZAΚΗΣ ΣΙΛΒΙΟΣ ΣΤ1
21ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΑΡΤΕΡΑΚΗ ΑΝΝΑ Ε1
21ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΛΑΠΙΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΤ1
21ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΤ2
23ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΑΡΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ε
23ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΗΦΑΚΗ ΠΕΛΑΓΙΑ Ε2
23ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΟΡΝΕΛΑΚΗ ΕΛΙΝΑ Ε2
23ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΕΒΔΑΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Ε2
24ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΕΙΜΕΝΗ ΜΑΡΙΑ Ε2
24ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ Ε
25ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε1
25ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΑΦΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤ1
27ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ Ε
27ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΣΙΚΑΝΔΥΛΑΚΗ ΜΥΡΤΩ- ΕΙΡΗΝΗ ΣΤ
28ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΙΠΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ Ε1
28ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Ε2
28ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΟΠΙΔΑΚΗ ΜΑΛΕΝΑ ΣΤ1
28ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΑΤΖΗΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΣΤ1
28ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΖΩΓΡΑΦΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤ2
31ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΩΠΑΣΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ Ε1
31ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΦΛΟΥΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ - ΘΕΟΔΩΡΑ  Ε2
31ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΤ1
31ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΑΣΤΟΣ ΦΑΝΟΥΡΗΣ ΣΤ2
35ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΡΕΜΕΔΙΑΚΗ ΣΟΦΙΑ Ε1
35ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΑΛΙΟΥΡΑ ΕΙΡΗΝΗ Ε2
35ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΒΑΜΒΑΤΣΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΣΤ1
35ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΨΑΡΡΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΤ1
35ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΜΑΙΡΗ ΣΤ2
37ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΝΔΡΟΥΛΙΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Ε
37ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΛΑΙΤΑΚΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ Ε
37ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Ε
37ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΛΥΔΙΑ Ε
37ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΛΥΡΑΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ Ε
37ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΨΥΧΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Ε
40ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Ε1
40ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Ε2
41ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤ
41ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΟΤΑΜΙΤΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΣΤ
46ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΡΟΔΙΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΤ
46ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΟΥΒΑΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΤ
46ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΖΑΜΠΕΤΑΚΗ ΣΤΕΛΑ Ε
46ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΑΘΑΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε
46ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΡΙΑΛΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε
47ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤ3
47ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΤ1
48ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΡΙΝΤΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ Ε1
48ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΔΑΓΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε1
48ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΔΡΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε1
48ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΛΕΜΟΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Ε1
48ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΧΙΩΤΗ ΙΡΙΔΑ Ε1
48ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Ε2
48ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΠΙΝΙΧΑΚΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ Ε2
48ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΘΕΡΓΙΑΚΗ  ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ  Ε2
48ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝΑΣ Ε2
48ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Αντωνάκης  Νίκος Ε2
48ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤΡΑΤΑΚΗ  ΔΕΣΠΟΙΝΑ  ΣΤ1
48ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤ1
48ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΕΡΡΑΚΗ  ΕΛΕΝΗ- ΙΩΑΝΝΑ ΣΤ1
48ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΒΑΡΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΣΤ2
48ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΤ2
48ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΟΥΝΑΛΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ ΣΤ2
49ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΟΥΡΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Ε
49ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΑΤΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤ
50ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΡΥΛΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΕΤΑ Ε
50ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΤ
52ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΓΟΥΡΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε1
52ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Ε2
52ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΠΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ε2
52ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΙΑΚΟΥΜΙΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΤ1
52ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΧΑΡΙΤΑΚΗ ΓΑΛΑΤΕΙΑ ΣΤ2
53ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΪΛΑΜΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ε1
53ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΙΑΤΖΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ Ε2
53ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΜΗΝΑΣ Ε2
54ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΒΟΥΡΕΞΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Ε3
54ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΛΑΓΟΥΔΙΑΝΑΚΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ Ε3
56ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΕΛΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Ε2
56ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε2
56ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΤΡΕΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤ1
56ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΟΥΜΟΥΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΣΤ2
56ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΑΖΑΡΑΚΗ ΑΛΚΥΟΝΗ ΣΤ2
57ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΒΑΡΔΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Ε1
57ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε2
57ο Δ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΛΑΔΟΥΚΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΣΤ1
2ο Δ.Σ. ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΣΑΜΑΡΙΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Ε1
2ο Δ.Σ. ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΣΛΑΝΗ ΣΟΦΙΑ Ε2
2ο Δ.Σ. ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΓΙΑΛΙΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Ε2
2ο Δ.Σ. ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΓΙΑΛΙΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤ1
2ο Δ.Σ. ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΣΤΟΥΠΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΣΤ2
4ο Δ.Σ. ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΚΑΣΤΕΛΛΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ Ε1
4ο Δ.Σ. ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤ
5ο Δ.Σ. ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΝΑΠΛΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε
5ο Δ.Σ. ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΤΣΑΡΔΑΚΑΣ ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ Ε
5ο Δ.Σ. ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΨΥΚΑΚΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ Ε
ΖΑΝΝΕΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΙΤΣΑΞΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Ε
ΖΑΝΝΕΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε
1ο Δ.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤ1
1ο Δ.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΠΕΤΡΑΚΗ  ΜΕΛΙΝΑ Ε1
1ο Δ.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ2
1ο Δ.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΦΙΤΣΟΔΑΣΚΑΛΑΚΗ  ΜΑΡΙΝΑ Ε2
1ο Δ.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Ε2
2ο Δ.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΚΑΛΑΘΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Ε2
2ο Δ.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΜΑΡΝΕΛΛΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ Ε2
2ο Δ.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΡΙΟΣ Ε1
2ο Δ.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΛΥΠΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε1
Δ. Σ. ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΦΑΝΟΥΡΓΙΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ Ε
Δ. Σ. ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΑΘΗΝΑ ΣΤ
Δ. Σ. ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗ ΑΝΘΗ ΣΤ
1ο Δ.Σ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Ε1
1ο Δ.Σ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Ε1
1ο Δ.Σ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΚΕΛΛΗ Ε2
1ο Δ.Σ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΤΖΙΤΖΙΜΠΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ Ε2
1ο Δ.Σ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΔΙΑΛΕΚΤΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΣΤ1
1ο Δ.Σ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ ΣΤ1
1ο Δ.Σ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ ΚΑΛΛΙΑ ΣΤ1
1ο Δ.Σ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΚΡΗΤΣΩΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΣΤ1
1ο Δ.Σ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΚΟΥΚΟΥΛΑΝΤΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΣΤ1
1ο Δ.Σ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΞΑΝΘΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΤ2
 Δ.Σ. ΑΣΗΜΙΟΥ ΑΕΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤ1
 Δ.Σ. ΑΣΗΜΙΟΥ ΛΙΟΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΗΛΙΑΝΑ ΣΤ1
 Δ.Σ. ΑΣΗΜΙΟΥ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΝΗΣ ΣΤ2
 Δ.Σ. ΒΑΣΙΛΕΙΩΝ ΚΕΦΑΛΟΥΚΟΥ ΕΛΕΝΗ Ε
 Δ.Σ. ΒΑΣΙΛΕΙΩΝ ΜΠΟΥΖΟΥΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ
 Δ.Σ. ΒΑΣΙΛΕΙΩΝ ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΣΤ
2ο Δ.Σ.  ΒΟΥΤΩΝ ΔΑΣΚΑΛΙΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε
2ο Δ.Σ.  ΒΟΥΤΩΝ ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ε
2ο Δ.Σ.  ΒΟΥΤΩΝ ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ-ΠΙΝΙΟΝ ΣΤ
1ο Δ.Σ. ΓΑΖΙΟΥ ΠΕΡΑΚΗΣ ΔΑΝΙΗΛ Ε1
1ο Δ.Σ. ΓΑΖΙΟΥ ΠΕΤΟΥΣΗΣ  ΟΔΥΣΣΕΑΣ Ε2
1ο Δ.Σ. ΓΑΖΙΟΥ ΣΑΛΟΥΣΤΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Ε2
1ο Δ.Σ. ΓΑΖΙΟΥ ΒΟΜΒΟΛΑΚΗ ΧΡΥΣΑ - ΣΟΦΙΑ Ε3
1ο Δ.Σ. ΓΑΖΙΟΥ ΑΓΙΑΝΝΙΩΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΣΤ1
1ο Δ.Σ. ΓΑΖΙΟΥ ΤΑΜΒΑΚΑΚΗ ΜΥΡΤΩ ΣΤ1
1ο Δ.Σ. ΓΑΖΙΟΥ ΣΑΛΟΥΣΤΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΤ2
 Δ.Σ. ΓΟΥΡΝΩΝ ΚΡΙΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΣΤ1
 Δ.Σ. ΓΟΥΡΝΩΝ ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΣΟΡ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΖΕΙΜΣ ΣΤ1
 Δ.Σ. ΓΟΥΡΝΩΝ ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ  ΣΤ2
 Δ.Σ. ΓΟΥΡΝΩΝ ΚΑΡΓΙΩΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΤ2
 Δ.Σ. ΓΟΥΡΝΩΝ ΡΕΤΟΥΝΙΩΤΗΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε1
 Δ.Σ. ΓΟΥΡΝΩΝ ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε2
 Δ.Σ. ΓΟΥΡΝΩΝ ΠΑΧΥΓΙΑΝΝΑΚΗ ΣΟΦΙΑ Ε2
 Δ.Σ. ΓΟΥΡΝΩΝ ΣΥΚΑ ΣΟΦΙΑ Ε2
 Δ.Σ. ΕΛΙΑΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ε
 Δ.Σ. ΕΛΙΑΣ ΑΒΡΑΜΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΤ
Δ.Σ. ΚΑΠΑΡΙΑΝΩΝ ΚΑΡΑΝΔΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε1
Δ.Σ. ΚΑΠΑΡΙΑΝΩΝ ΨΑΡΟΥΔΑΚΗ  ΑΓΓΕΛΙΝΑ Ε1
Δ.Σ. ΚΑΠΑΡΙΑΝΩΝ ΒΙΤΩΡΟΥ ΣΟΦΙΑ Ε1
Δ.Σ. ΚΑΠΑΡΙΑΝΩΝ ΠΕΤΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ  Ε1
Δ.Σ. ΚΑΠΑΡΙΑΝΩΝ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Ε1
Δ.Σ. ΚΑΠΑΡΙΑΝΩΝ ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ Ε1
Δ.Σ. ΚΑΠΑΡΙΑΝΩΝ ΜΠΑΡΙΤΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ  Ε2
Δ.Σ. ΚΑΠΑΡΙΑΝΩΝ ΤΣΙΚΡΙΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Ε2
Δ.Σ. ΚΑΠΑΡΙΑΝΩΝ ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ ΕΒΕΛΙΝΑ ΣΤ
Δ.Σ. ΚΑΠΑΡΙΑΝΩΝ ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗ ΣΤΑΥΡΙΑΝΑ ΣΤ
Δ.Σ. ΚΑΠΑΡΙΑΝΩΝ ΣΤΡΑΤΗΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤ
2ο Δ.Σ. ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΣΟΥΛΤΑΤΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ Ε
2ο Δ.Σ. ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΤ
1ο Δ.Σ. ΜΑΛΙΩΝ ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤ1
1ο Δ.Σ. ΜΑΛΙΩΝ ΒΛΑΣΤΟΣ ΑΝΤΟΝΥ ΣΤ2
1ο Δ.Σ. ΜΑΛΙΩΝ ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤ2
1ο Δ.Σ. ΜΟΙΡΩΝ ΡΗΓΑΚΗ ΑΝΔΡΕΑ - ΔΗΜΗΤΡΑ  Ε1
1ο Δ.Σ. ΜΟΙΡΩΝ ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Ε2
1ο Δ.Σ. ΜΟΙΡΩΝ ΜΠΙΤΣΑΚΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Ε2
1ο Δ.Σ. ΜΟΙΡΩΝ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΤ1
1ο Δ.Σ. ΜΟΙΡΩΝ ΔΟΞΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΣΤ1
1ο Δ.Σ. ΜΟΙΡΩΝ ΑΛΕΞΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΣΤ2
1ο Δ.Σ. ΜΟΙΡΩΝ ΚΡΟΥΠΗ ΕΒΕΛΙΝΑ ΣΤ2
2ο Δ.Σ. ΜΟΙΡΩΝ ΜΑΡΑΓΚΟΖΙΔΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Ε1
2ο Δ.Σ. ΜΟΙΡΩΝ ΖΕΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Ε2
2ο Δ.Σ. ΜΟΙΡΩΝ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ Ε3
2ο Δ.Σ. ΜΟΙΡΩΝ ΚΥΡΑΛΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ Ε3
2ο Δ.Σ. ΜΟΙΡΩΝ ΚΥΡΑΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΤ1
2ο Δ.Σ. ΜΟΙΡΩΝ ΤΣΑΦΑΝΤΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ ΣΤ2
Δ.Σ. ΜΟΧΟΥ ΧΑΧΛΑΚΗ ΡΑΝΙΑ ΣΤ
Δ.Σ. ΜΟΧΟΥ ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤ
Δ.Σ. ΜΟΧΟΥ ΝΤΟΥΒΑ ΣΑΡΑ ΣΤ
Δ.Σ. ΜΟΧΟΥ ΝΤΕΛΙΑΝΑ ΤΖΕΡΙΜΕΠ ΣΤ
Δ.Σ. ΠΕΤΡΟΚΕΦΑΛΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗ ΑΕΛΛΑ Ε
Δ.Σ. ΠΕΤΡΟΚΕΦΑΛΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤ
Δ.Σ. ΠΕΤΡΟΚΕΦΑΛΙΟΥ ΜΠΙΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΤ
Δ.Σ. ΡΟΓΔΙΑΣ ΚΑΣΑΠΑΚΗ ΣΟΦΙΑ Ε
Δ.Σ. ΡΟΓΔΙΑΣ ΒΕΝΙΑΝΑΚΗ ΘΑΛΕΙΑ ΣΤ
Δ.Σ. ΣΚΑΛΑΝΙΟΥ ΚΑΡΠΑΘΙΩΤΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤ
Δ.Σ. ΣΚΑΛΑΝΙΟΥ ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Ε
Δ.Σ. ΣΚΑΛΑΝΙΟΥ ΛΥΡΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ Ε
Δ.Σ. ΣΚΑΛΑΝΙΟΥ ΤΖΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ε
Δ.Σ. ΣΚΑΛΑΝΙΟΥ ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ ΕΙΡΗΝΗ Ε
Δ.Σ. ΣΚΑΛΑΝΙΟΥ ΒΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ-ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ Ε
1ο Δ.Σ. ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε
2ο Δ.Σ. ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ε 
2ο Δ.Σ. ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΤΡΟΥΛΛΙΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤ
3ο Δ.Σ. ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΤ
3ο Δ.Σ. ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΦΑΝΟΥΡΗΣ Ε 
3ο Δ.Σ. ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ Ε
Δ.Σ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΟΛΓΑ Ε1
Δ.Σ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Ε2
Δ.Σ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΤΣΙΚΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Ε2
Δ.Σ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Ε2
Δ.Σ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΡΟΔΙΤΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ ΣΤ1
Δ.Σ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΚΡΕΓΚ ΝΟΑ ΟΛΙΒΕΡ ΣΤ1