MathHer.GR

Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία - Παράρτημα Ηρακλείου

Διακριθέντες μαθητές του 6ου Διαγωνισμού "ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ" 2024

Ανακοινώθηκαν από την Ε.Μ.Ε. τα αποτελέσματα του Μαθηματικού Διαγωνισμού Πυθαγόρα ο οποίος διεξήχθη στις 9 ΜΑΡΤΙΟΥ 2024.

Οι μαθητές που διακρίθηκαν από το παράρτημα Ηρακλείου της Ε.Μ.Ε, είναι:

 

 

Επώνυμο μαθητή Όνομα μαθητή Πατρώνυμο Μαθητή Σχολείο προέλευσης ΤΑΞΗ
ΑΓΑΠΙΟΥ ΗΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΤΣΑΛΙΚΑΚΙ Δ Δημοτικού
ΑΓΓΕΛΕΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Β Γυμνασίου
ΑΔΙΚΗΜΕΝΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΔΑΜ 15 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Β Δημοτικού
Αικατερινίδης Γεώργιος Ιωάννης 54ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Δ Δημοτικού
ΑΛΕΒΥΖΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Α Γυμνασίου
ΑΛΕΒΥΖΑΚΗΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ  Γ Δημοτικού
ΑΛΕΓΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 17ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Β Δημοτικού
Αλεξάκης Γιώργος Δημήτριος 35ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Γ Δημοτικού
Ανδρεαδάκης Εμμανουήλ Γεώργιος 17ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Δ Δημοτικού
ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΜΑΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 46ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Γ Δημοτικού
ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ 17ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Γ Δημοτικού
Ανυφαντακης Ιωαννης Δημητρης ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ Γ Δημοτικού
Ανυφαντάκης Ιάσωνας Κωνσταντίνος ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝΩ ΓΟΥΒΩΝ Δ Δημοτικού
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 17ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  Γ Δημοτικού
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 34ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Β Δημοτικού
Αργυριου Μιχαήλ  Εμμανουήλ  35ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Γ Δημοτικού
ΒΑΛΑΜΟΥΤΣΟΥΝΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΛΟΥΚΑΣ 37o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  Γ Δημοτικού
Βαλτζάκης Αριστείδης Νικόλαος 46ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Δ Δημοτικού
ΒΑΜΒΑΤΣΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 35ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ Δημοτικού
ΒΑΡΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ 48ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ Δημοτικού
Βαρδάκη  Μαρία Άννα Γεώργιος  Βαρδάκης Δημοτικό Σχολείο Βασιλειών Β Δημοτικού
ΒΑΡΔΑΚΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΙΛΟΚΤΗΤΗΣ 48ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Β Δημοτικού
Βαρουχάκης Ανδρέας Εμμανουήλ 44ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε Δημοτικού
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ  ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 17ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Δ Δημοτικού
Βελεγράκη  Ελενη Στυλιανος 17ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Β Δημοτικού
Βελόγλου Θωμάς  Νικόλαος  17ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Γ Δημοτικού
Βερβελάκης Ευστράτιος Ιωάννης  Αντώνιος  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΓΑΖΙΟΥ ΣΤ Δημοτικού
Βιδάκη Εμμανουέλα Νικόλαος 17ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ Δημοτικού
Βλαχακης Ιωαννης Βλαδημηρος 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  Δ Δημοτικού
Βλάχος Αχιλλέας-Ιωάννης Μιλτιάδης Εκπαιδευτήρια: Απόστολος Παύλος Κόρινθος Α Γυμνασίου
Βογιατζή  Αγάπη  Αναστάσιος  28ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Β Δημοτικού
ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 37ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Β Δημοτικού
Βρέντζος Νικόλαος Ιωάννης 1ο Δημοτικό Σχολείο Ανωγείων Β Δημοτικού
Γατσούλη Όλγα Μαρια Ιωάννης  47o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  Β Δημοτικού
Γατσούλη Σπυριδούλα  Ιωάννης  47o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  Δ Δημοτικού
Γιαλουρης  Στυλιανος  Παντελης  Junior academy  Β Δημοτικού
Γιαλουρης  Εμμανουήλ  Παντελης  Junior academy  Δ Δημοτικού
ΓΡΙΤΕΝ ΑΙΑΣ JENS 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Β Δημοτικού
Γωνιανάκη  Χριστίνα  Εμμανουήλ  40ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Δ Δημοτικού
Γωνιανάκη  Αφροδίτη  Εμμανουήλ  40ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Δ Δημοτικού
Δαριβιανάκη Ευαγγελία Ιωάννης 46ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε Δημοτικού
Δαριβιανάκη Ελευθερία Δήμητρα Ιωάννης 46ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Γ Δημοτικού
ΔΑΡΙΒΙΑΝΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΝΕΦ 17ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Β Δημοτικού
Δασκαλάκη Αικατερίνη Αγγελής ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ Δ Δημοτικού
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Β Δημοτικού
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ  ΜΙΧΑΗΛ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  47ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Γ Δημοτικού
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ  ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  47ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  Γ Δημοτικού
Δεδούση  Μαρία  Βασίλης  20ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Β Δημοτικού
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 47ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ Δημοτικού
ΔΙΑΛΥΝΑ ΕΛΛΗ ΣΟΦΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Γ Γυμνασίου
ΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ  ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 17ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Β Δημοτικού
Δουνδουλάκης Εμμανουήλ Στυλιανός ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ Β Δημοτικού
ΕΥΘΥΜΗΣ ΜΟΥΛΑΡΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Β Δημοτικού
ΖΑΜΑΡΙΑ ΜΑΡΙΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΕΥ 2ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΥΛΑΣ Γ Δημοτικού
Ζάχος Κωνσταντίνος Γεώργιος ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ Δ Δημοτικού
ΖΕΡΒΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ  17ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  Β Δημοτικού
ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Β Γυμνασίου
ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 47ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  Β Δημοτικού
ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 52ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Γ Δημοτικού
ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ  ΔΑΝΙΗΛ  ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ  47ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Β Δημοτικού
ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 30ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  ΣΤ Δημοτικού
ΚΑΜΠΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  46 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε Δημοτικού
ΚΑΜΠΑΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 46 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Β Δημοτικού
Καμπιτάκη  Μυρτώ  Εμμανουήλ  20ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Δ Δημοτικού
ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΠΛΑΤΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 35ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Δ Δημοτικού
ΚΑΝΤΖΑΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΠΑΓΟΥ ΣΤ Δημοτικού
Καπόλος Εμμανουήλ Ιωάννης ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ Γ Δημοτικού
Καρακης Φιλιππος Καρακης Ιωαννης ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Α Γυμνασίου
Καραμπίνος  Νικόλαος Σάββας  17ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Β Δημοτικού
Καραπιπερακη Ευαγγελία  Εμμανουήλ  17ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Δ Δημοτικού
Καρλής Ιωάννης Ευάγγελος 37ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Β Δημοτικού
ΚΑΡΤΣΑΚΗΣ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 37ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Δ Δημοτικού
Κατσιφή Νεφέλη Χρήστος Δημοτικό σχολείο Οινοφύτων Β Δημοτικού
ΚΙΑΓΙΑΔΑΚΗΣ Χρήστος ΓΕΩΡΓΙΟΣ 10ο Δημοτικό Ρεθύμνου  Γ Δημοτικού
Κιούφης  Παναγιώτης  Σπυρίδων  1ο Πειραματικό Δημοτικό Σχολείο  Ρεθύμνου  Β Δημοτικού
ΚΟΡΝΕΛΑΚΗΣ ΕΜΑΝΟΥΗΛ ΑΡΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΝΑΒΩΝ Γ Δημοτικού
Κοτσυφος Ηλιας Ευαγγελος 44ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  Γ Δημοτικού
ΚΟΥΔΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 17ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Β Δημοτικού
ΚΟΥΚΟΥΜΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  Ε Δημοτικού
Κουλιέρη Ιωάννα Ιωάννης 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Δ Δημοτικού
Κουναλάκη Ειρήνη Ιωάννης 47ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Δ Δημοτικού
Κουργιαντάκη  Δέσποινα Μάρκος Κουργιαντάκης 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Β Δημοτικού
ΚΟΥΡΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΟΥ Β Γυμνασίου
ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗ  ΜΑΡΙΝΑ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 30ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Δ Δημοτικού
Κουτσάκης  Δημοσθένης Νικόλαος  Ανδρόνικος  8ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Β Δημοτικού
Κρασαγάκης Ιωάννης-Θεόδωρος Μιχαήλ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΩΡΩΝ Β Δημοτικού
Κριτσωτακη Μαρια Ελενη Γεωργιος 46ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε Δημοτικού
Κριτσωτακης Αντωνιος Γεωργιος 46ο δΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Β Δημοτικού
ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 30ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Γ Δημοτικού
ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ Δημοτικού
ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 44ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ Δημοτικού
ΚΩΣΤΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ   ΓΕΡΓΕΡΗΣ  Δ Δημοτικού
ΛΑΣΗΘΙΩΤΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Α Γυμνασίου
Λιαδακης  Μαξιμος Αθανασιος 17ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Γ Δημοτικού
Λουλακάκη Ευαγγελία Κωνσταντίνος Λουλακάκης 35ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ Δημοτικού
ΜΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΝΑΒΩΝ  ΣΤ Δημοτικού
ΜΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΥΝΑΒΩΝ Δ Δημοτικού
Μαμουλάκης Χαράλαμπος Χαράλαμπος 46ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  Β Δημοτικού
ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΡΗΣΤΟΣ  8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ  Β Δημοτικού
Μανικας Μιχαλης Γιαννης 30ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Γ Δημοτικού
Μανιού Μαρία - Ραφαηλία  Γεώργιος 17ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Γ Δημοτικού
ΜΑΝΙΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  Δ Δημοτικού
Μανταδακης  Μανουηλ Ιωαννης  1ο Δημοτικό Αγίας Μαρίνας  Γ Δημοτικού
ΜΑΝΩΛΑΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ Β Γυμνασίου
ΜΑΝΩΛΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 17ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Δ Δημοτικού
Μαούνης Εμμανουήλ Φραγκούλης ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ Ε Δημοτικού
ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΤΡΥΠΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 37ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ Δημοτικού
Ματθαιάκης Γεώργιος Μιχαήλ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Α Γυμνασίου
ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΠΕΤΡΟΣ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΞΟΥ Ε Δημοτικού
Μεταξά  Σταυριάνα  Γεώργιος  6ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Β Δημοτικού
ΜΙΧΑΛΑΡΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 28ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Γ Δημοτικού
ΜΟΛΥΜΠΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Α Γυμνασίου
ΜΠΑΡΤΕΛΣ ΕΛΙΖΑΜΠΕΘ ΑΝΔΡΕΑΣ 17ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Γ Δημοτικού
ΜΠΑΡΤΕΛΣ ΕΥΑ ΑΝΔΡΕΑΣ 17ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Γ Δημοτικού
ΜΠΙΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 17ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Β Δημοτικού
ΜΠΟΥΡΛΟΣ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ Β Δημοτικού
Μπρούτσου  Μαρία Λυδία  Κωνσταντίνος  53ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  Δ Δημοτικού
Μωραΐτης Βασίλειος Ζαχαρίας ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ Γ Δημοτικού
Ξανθάκης Εμμανουήλ Μιχαήλ  1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΣΤ Δημοτικού
Ξυλούρη Κυριακή  Νικόλαος 52ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  Γ Δημοτικού
Οικονομόπουλος Μιχαήλ  Χαράλαμπος  1ο Δημοτικό Σχολείο Ατσιποπούλου ΣΤ Δημοτικού
Πάγκος Ανέστης  Νίκος 15ο Δημοτικό Σχολείο Ρεθύμνου  Δ Δημοτικού
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ Γ Δημοτικού
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ Ε Δημοτικού
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 17ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Δ Δημοτικού
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΖΑΝΕΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ Ε Δημοτικού
Παπαδάκης  Αλέξανδρος  Κωνσταντίνος  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Ε Δημοτικού
Παπαδόπουλος Πέτρος Στράτος ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΕΣΣΩΝ Γ Δημοτικού
Παπακωνσταντίνου Μυρτώ Βασίλειος 17ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Γ Δημοτικού
ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ  ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Β Δημοτικού
ΠΑΤΣΟΥΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ Γ Δημοτικού
Παχάκη-Λατσούδη Αλίκη Νικόλαος  14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Δ Δημοτικού
Παχακης Λατσουδης Στράτος  Νικόλαος  14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Β Δημοτικού
Περάκη Μαρία Μιχαήλ 44ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Β Δημοτικού
Πινάκης Ιωάννης Ελευθέριος 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Γ Δημοτικού
ΠΙΠΕΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 37ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ Δημοτικού
ΠΛΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ Γ Δημοτικού
Ποταμίτης Ραφαήλ Ηλίας 41ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ Δημοτικού
Πουλιανάκης  Φοίβος Ιωάννης  Κωνσταντίνος  6ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Β Δημοτικού
Ράντος  Νέστορας  Μάρτιν  44ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Β Δημοτικού
ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ-ΜΑΡΙΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 19ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  Ε Δημοτικού
ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΥΤΩΝ Β Δημοτικού
ΣΑΠΟΥΝΤΖΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΟΥΤΩΝ Ε Δημοτικού
ΣΑΡΑΝΤΙΝΟΣ  ΕΥΤΥΧΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 17ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Γ Δημοτικού
ΣΑΡΑΤΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΚΚΙΝΗ ΧΑΝΙ Ε Δημοτικού
ΣΑΡΑΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΚΚΙΝΗ ΧΑΝΙ Δ Δημοτικού
ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ Δ Δημοτικού
Σαρτίνας Στέργιος Γεώργιος 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  Α Γυμνασίου
ΣΚΑΤΖΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΗΛΙΑΝΝΑ ΑΡΗΣΤΕΙΔΗΣ 46 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Γ Δημοτικού
ΣΜΑΡΑΓΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 6ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε Δημοτικού
ΣΠΑΝΑΚΗ ΔΑΝΑΗ-ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ 47ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΣΤ Δημοτικού
ΣΠΑΝΑΚΗΣ ΜΑΞΙΜΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 23o  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  Δ Δημοτικού
Σπετσίδης Φειδίας-Μάριος  Νικόλαος  46ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Β Δημοτικού
Σπετσίδης  Θωμάς -Μάξιμος Νικόλαος  46ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Β Δημοτικού
Σπιθάκη Μυρτώ  Γιώργος 6ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Β Δημοτικού
Σπυριδάκης Γεώργιος Αντώνιος 37ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Β Δημοτικού
ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 52ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  ΣΤ Δημοτικού
ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 53ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Γ Δημοτικού
Στιβακτάκης Ιωάννης Μιχαήλ 35ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Δ Δημοτικού
Στιβακτάκης Ιωάννης Εμμανουήλ 47ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Δ Δημοτικού
ΣΤΙΒΑΝΑΚΗΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 17ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Γ Δημοτικού
ΣΤΡΑΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 19ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε Δημοτικού
ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ 7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Γ Γυμνασίου
ΣΤΡΙΛΙΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 17ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Γ Δημοτικού
Συγγενίδου  Ευαγγελία Χρήστος 46ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Β Δημοτικού
Τερζάκη  Μυρτώ  Θεόδωρος Τερζάκης  53ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Δ Δημοτικού
Τζαγκαρακης Μιχαηλ Ευστρατιος 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΙΡΩΝ Β Δημοτικού
ΤΖΑΓΚΑΡΟΥΛΑΚΗ  ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 17ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Δ Δημοτικού
Τζαγκαρουλάκης Ιωάννης  Τζαγκαρουλάκης Γεώργιος  15ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Δ Δημοτικού
Τζαμπουράκη  Άννα Δημήτριος  57ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  Ε Δημοτικού
Τζίτζικας  Γαρύφαλλος  Εμμανουήλ  35ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Γ Δημοτικού
ΤΖΙΩΓΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΔΕΣΣΑΣ Ε Δημοτικού
ΤΖΟΜΠΑΝΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 47o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε Δημοτικού
ΤΖΩΡΤΖΑΚΗ ΕΛΛΗ ΜΙΧΑΗΛ 8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Γ Δημοτικού
Τουρβάς Απόστολος Ευάγγελος  53ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Δ Δημοτικού
Τρευλακη  Ιωαννα Γεωργιος 56ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Β Δημοτικού
Τσαπαλάκη Μαρία Ιωάννη  2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Δ Δημοτικού
ΤΣΕΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 17ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Β Δημοτικού
ΤΣΟΜΠΑΝΗ ΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Γ Δημοτικού
ΤΣΟΜΠΑΝΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Δ Δημοτικού
ΦΑΛΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΜΥΡΩΝ 6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε Δημοτικού
Φανουρακη Κωνσταντίνα Ιωάννης 57ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ  ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Β Δημοτικού
Φανουράκη Παρασκευή Ιωάννης 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Α Γυμνασίου
Φανουρακης Χριστόδουλος  Φανουρακης Μιχαλης 17ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Δ Δημοτικού
ΦΑΡΣΑΡΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Δημοτικό σχολείο Ρογδιάς  Β Δημοτικού
ΦΙΛΙΠΠΑΚΗ ΜΥΡΣΙΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ 48ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Β Δημοτικού
ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΟΥΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ  Ε Δημοτικού
Φιναλης  Μαρίνος  Ευάγγελος  57ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Β Δημοτικού
Φλουρή Μαριλένα Χαρίδημος 37ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε Δημοτικού
Φλώρος Παπαδάκης Γεώργιος Νικόλαος Δημοτικό Σχολείο Βασιλειών Ε Δημοτικού
ΦΟΥΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 15ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  Γ Δημοτικού
ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΗΜΙΟΥ Γ Δημοτικού
ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΗΜΙΟΥ Δ Δημοτικού
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ 52ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Γ Δημοτικού
ΦΡΑΓΚΙΑΔΟΥΛΑΚΗ  ΕΙΡΗΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 47ο  ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Β Δημοτικού
ΦΡΑΪΔΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΘΑΛΕΙΑ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΟ Ε Δημοτικού
ΦΡΥΓΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΣΥΜΕΩΝΗ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 5ο Δημοτικό Σχολείο Ρεθύμνου  Β Δημοτικού
Φωη Κωνσταντινα Δημητριος 20ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Β Δημοτικού
ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΦΛΩΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 17ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Γ Δημοτικού
ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 17ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Ε Δημοτικού
ΨΑΛΤΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΜΙΧΑΗΛ 47ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Γ Δημοτικού