MathHer.GR

Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία - Παράρτημα Ηρακλείου

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 84ου ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ "O ΘΑΛΗΣ"

Συνολικά 40 μαθητές από τα Γυμνάσια και Λύκεια του Νομού μας, διακρίθηκαν στον 84ο Μαθηματικό Διαγωνισμό ΘΑΛΗΣ της ΕΜΕ . Συγχαρητήρια σε όλους τους επιτυχόντες και καλή συνέχεια στην επόμενη φάση.

  • Ο επόμενος διαγωνισμός "ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ" θα πραγματοποιηθεί το ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2024 ΣΤΟ 4ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9-12 πμ.
  • Το Σάββατο 13 Ιανουαρίου 9-11 πμ θα επαναληφθούν τα μαθήματα στο Καπετανάκειο και θα συνεχιστούν τα επόμενα Σάββατα μετά τον Διαγωνισμό.
Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ    
ΔΙΑΛΥΝΑ ΕΛΕΝΗ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΝ
ΖΑΡΑΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΡΟΥΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΙΡΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΤΣΙΚΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΦΡΕΣΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ    
ΓΚΙΟΚΑΣ-ΚΙΛΙΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΓΛΑΚΟΥΣΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΕΛΕΥΕΘΕΡΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
ΔΕΤΟΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
ΔΙΑΛΥΝΑ ΕΛΛΗ-ΣΟΦΙΑ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΑΛΥΚΑΚΗ ΗΛΕΚΤΡΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΑΤΣΙΑΛΙΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
ΜΠΕΛΕΝΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΙΡΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
ΠΟΜΠΟΔΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΙΡΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΚΟΥΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
Α ΛΥΚΕΙΟΥ    
ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
ΒΑΣΙΛΙΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΑΡΑΠΟΥΛΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
ΛΑΣΗΘΙΩΤΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΑΝΟΤΣΙΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΟΙΡΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΠΡΟΤΖΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
ΝΥΚΤΑΡΗΣ ΜΗΝΑΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
ΟΥΡΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 11ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΛΥΔΙΑ ΠΡΟΤΥΠΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
ΡΟΥΜΠΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 8ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΑΡΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΑΝΝΑ 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Β ΛΥΚΕΙΟΥ    
ΒΑΛΕΡΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 11ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΡΑΦΑΗΛ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΟΙΡΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΑΓΙΑΜΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΑΦΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 11ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΠΙΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΡΟΤΥΠΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
ΣΙΓΑΝΟΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΤΑΤΑΚΗ ΖΩΗ 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΟΥΔΗΣ ΜΑΝΟΣ 11ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΧΑΡΑΜΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
Γ ΛΥΚΕΙΟΥ    
ΡΕΘΕΜΙΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 11ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ