MathHer.GR

Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία - Παράρτημα Ηρακλείου

Αποτελέσματα του Π.Μ.Δ. «Ο ΘΑΛΗΣ» 2017

Ανακοινώθηκαν από την Ε.Μ.Ε. τα αποτελέσματα του 78ου Πανελληνίου Μαθητικού Διαγωνισμού (Π.Μ.Δ.) στα Μαθηματικά «Ο ΘΑΛΗΣ», που πραγματοποιήθηκε το Σάββατο 11 Νοεμβρίου 2017.

Οι μαθητές από το Ν. Ηρακλείου που διακρίθηκαν, με αλφαβητική σειρά, είναι:

 

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΘΑΛΗΣ 2017-18

Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

1. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ

ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

13Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

2. ΒΕΛΙΔΑΚΗ

ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΜΑΡΙΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

3. ΒΙΣΚΑΔΟΥΡΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Α ΤΑΞΗ Γ/ΣΙΟ ΓΟΥΒΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

4. ΓΕΝΝΑΡΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

6Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

5. ΚΑΓΙΑΜΠΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ε ΤΑΞΗ 14Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

6. ΚΟΥΤΣΑΦΤΗΣ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

5Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

7. ΛΙΑΠΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

6Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

8. ΛΟΥΛΟΥΔΑΚΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

4Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

9. ΜΑΤΘΑΙΑΚΗ

ΝΕΦΕΛΗ

3Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

10. ΠΑΠΙΔΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Α ΤΑΞΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

11. ΣΩΜΑΡΑΚΗ

ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

12. ΣΩΜΑΡΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

13. ΤΑΒΕΡΝΑΡΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Α ΤΑΞΗ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

14. ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗ

ΚΩΝ/ΝΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΙΡΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

15. ΧΑΙΡΕΤΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

13Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

16. ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΧΑΝΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

 

 Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

1. ΑΓΓΕΛΑΚΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

2Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

2. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ

ΑΝΝΑ

2Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

3. ΒΙΣΚΑΔΟΥΡΑΚΗΣ

ΜΑΝΩΛΗΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΟΥΒΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

4. ΓΙΑΛΙΤΑΚΗΣ

ΓΙΑΝΝΗΣ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

5. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΑΤΕΡΙΝΑ

6Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

6. ΚΩΣΤΑΚΗΣ

ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΙΡΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

7. ΛΑΓΟΥΔΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΙΡΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

8. ΛΑΝΤΖΟΥΡΑΚΗ

ΟΛΓΑ

ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

9. ΠΑΥΛΑΚΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

10. ΠΡΩΤΟΣΥΓΚΕΛΛΟΣ

ΤΙΤΟΣ

4Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

11. ΣΚΑΡΣΟΥΛΗ

ΙΩΑΝΝΑ

2Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

12. ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΣ

ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΝ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΕΠ/ΡΙΟ

13. ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΛΛΙΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

14. ΧΟΥΣΤΟΥΛΑΚΗΣ

ΡΟΔΑΜΑΝΘΟΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΟΙΡΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

 

 Α ΛΥΚΕΙΟΥ

1. ΑΓΓΕΛΙΔΑΚΗΣ

ΑΝΤΩΝΗΣ

ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

2. ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΜΙΧΑΛΗΣ

ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

3. ΖΑΙΜΑΚΗΣ

ΟΡΦΕΑΣ

ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

4. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ

ΜΗΝΑΣ

ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

5. ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

6. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

7. ΣΚΟΥΡΑ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

3ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

8. ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ

ΜΑΝΟΣ

ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

9. ΤΑΒΕΡΝΑΡΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΣ

ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

10. ΤΖΩΡΤΖΟΠΟΥΛΟΥ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

1ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

11. ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΓΕΛ ΑΡΧΑΝΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

 

Β ΛΥΚΕΙΟΥ

1. ΓΛΑΚΟΥΣΑΚΗ

ΣΙΣΣΥ

ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

2. ΚΑΡΦΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2Ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

3. ΠΥΛΙΩΤΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

4. ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ

ΜΑΝΟΛΗΣ

ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΝ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΕΠ/ΡΙΟ

5. ΦΙΛΙΠΠΑΣ

ΓΙΑΝΝΗΣ

2Ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

 

Γ ΛΥΚΕΙΟΥ

1. ΒΡΕΤΟΥΔΑΚΗΣ

ΜΑΝΟΣ

ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

2. ΚΟΝΤΟΠΡΙΑ

ΜΑΡΙΑ

ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

3. ΛΕΒΕΝΤΑΚΗ

ΠΕΤΡΟΥΛΑ

ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

4. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΕΜΡΙΟΝΗ

ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

5. ΣΑΠΟΥΝΤΖΑΚΗΣ

ΧΡΟΝΗΣ

2Ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

6. ΣΠΑΝΑΚΗΣ

ΜΙΧΑΛΗΣ

ΓΕΛ ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

7. ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΝ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΕΠ/ΡΙΟ